Завершився перший Міжрегіональний табір для арбітрів.

Завершився перший Міжрегіональний табір для арбітрів.

Спільними зусиллями Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області», Комітету арбітрів України та ОДСМОК «Перлина Донеччини» було організовано перший подібний семінар в Донецькій області. Протягом трьох днів – 45 арбітрів з Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей брали участь в тренуваннях та теоретичних заняттях під пильним наглядом кращих представників суддівського цеху Федерації футболу України.
Лектором семінару виступив член Комітету арбітрів ФФУ – Володимир Дмитрович Петров, який проводив лекції з нововведень в Правила Гри та сучасне трактування епізодів згідно з рекомендаціями ФІФА, УЄФА та ФФУ.
Крім того, Анатолій Абдула, Олександр Омельченко і Максим Козиряцький провели для молодих арбітрів практичні заняття на футбольному майданчику. Основними цілями практичної частини семінару було навчання юних представників суддівського цеху особистій підготовці до початку регулярних чемпіонатів та підтримування фізичних кондицій протягом усього сезону.
По завершенню Міжрегіонального табору можна сміливо стверджувати, що усі учасники семінару – від викладачів до «студентів» із задоволенням провели ці три дні, дізнались багато цікавого та змогли віч-на-віч поспілкуватися зі своїми кумирами, задав усі цікаві для них питання.
Тепер представники футбольного правосуддя зможуть продемонструвати усі навички та знання, які були отримані на цьому семінарі на футбольних полях.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016