Засідання КДК ГС «ФФДО».

Більше двох годин тривало засідання КДК ГС «ФФДО». На ньому розглядалася справа про не проведення матчу 6 туру чемпіонату області серед ДЮСШ та ДЮФК молодшої вікової групи(2006\07 та 2008\09 років народження) між командами «Колос» (Костянтинівській район) — «Авангард»(Сіверськ).
Нагадаємо,що через невідповідний стан футбольного поля,арбітр зустрічі Андрій Зайцев скасував цей поєдинок. Члени КДК заслухали тренера однієї команди Ігоря Жаркова та наставника гостей Олександра Трифонова. слово надали арбітру матчу,а потім висловилися батьки гравців команди «Колос». І такий поважний у футбольному світі наставник,як Євген Вікторович Крайній. Кожен мав свою точку зору,але зійшлися на тому,що поле домашнього стадіону на якому нинішнього року вимушені приймати гостей «колосата» у неналежному стані через велику кількість розбитого скла,яке усім миром намагаються прибирати,але кінця-краю цьому не має.
Сторони погодилися і з тим,що арбітр не наважився брати на себе відповідальність у разі пошкодження когось із юних футболістів під час матчу. А також із тим,що примусити його зробити такий крок ніхто не в змозі.
Але у кожного була своя правда. Висловитися дали можливість всім без винятку. А потім члени комісії почали радитися. Намагалися прийняти рішення на користь дітей і шукали шляхи вирішення складної ситуації. Двічі до кімнати засідань запрошували тренерів обох команд. Пропонували «піти на мирову» і зіграти матч на нейтральному полі у Краматорську чи то Бахмуті,для чого віднайти «вікно» у розкладі матчів,піти один одному на поступки у плані відшкодування фінансів та моральних витрат. Але обопільної згоди так і не отримали. Врешті решт, «dura lex,sed lex»- закон суворий,але він закон. Команда господарів,у даному випадку «Колос» (Костянтинівський район) порушила пункт IX «Регламенту чемпіонату Донецької області 2018\19 року серед ДЮСШ та спортивних клубів із футболу серед юнаків 2006\07 та 2008\09 років народження». На підставі статті 11.п.3.7 «Дисциплінарних правил Федерації футболу Донецької області» їй зараховано технічну поразку із рахунком 0:3 ,0:3.Втім,на підставі статті 51 тих же Правил керівництво команди може оскаржити це рішення КДК та подати апеляційну скаргу,яку згідно статті 56 Правил може розглянути апеляційний комітет ГФ «ФФДО».
Окрім цього на засіданні КДК розглядалися інциденти,що трапилися під час гри 21 туру між командами «Шахтар»(Родинське)- «Форум-авто» (Краматорськ).А саме червону картку,пред’явлену запасному голкіперові команди гостей Дмитру Гордієнку по закінченню матчу. Розглянувши зібрані матеріали,пояснення арбітра та інспектора матчу,рапорти офіційних осіб,відеодокази,члени комісії прийняли відповідне рішення.
Оскільки Дмитро Гордієнко вже мав дисциплінарні санкції нинішнього сезону стосовну недисциплінованості та агресивної поведінки по відношенню до суперників та арбітрів (двох матчева дискваліфікація та умовна дискваліфікація до кінця сезону) на підставі статті 11.п 2.4.члени КДК вирішили відсторонити Гордієнка Дмитра від участі у будь — яких матчах,що проходять під егідою ГС «ФФДО» строком на 14 місяців,тобто до 1 січня 2020 року. Дане покарання буде внесено до Єдиної бази даних ФФУ.
Окрім цього,підкреслювалося ,що по закінченню гри на поле вибігли вболівальники команди «Форум-авто»,які також висловлювали погрози на адресу арбітрів. На підставі статті 11.3 «Дисциплінарних правил Федерації футболу Донецької області» із команди «Форум-авто» за незабезпечення належної поведінки болільників КДК вирішив стягнути обов’язковий грошовий внесок у сумі 1000 гривень.
Останнім розглядали інцидент,що трапився у відкладеному матчі 17 туру між командами «Долина» та «Хлібороб»,а саме грубе порушення правил гравцем команди господарів Дмитром Савіним,що спричинило травму та втрату праце спроможності гравця команди суперників Сергія Гаврика. Розглянувши пояснювальну записку арбітру матчу Дмитра Старкова,доповідну інспектора матчу Миколи Гіся,а також офіційні документи,члени КДК прийшли до висновку,що гравець Дмитро Савін,на 73 хвилині матчу свідомо порушував правила проти суперника. Слід,зазначити,що попередній діагноз «відкритий перелом ноги» медики не підтвердили,констатувавши сильний забій та ураження судин,але на лікарняному постраждалому доведеться провести від 12 до 30 днів.
Оскільки на початку другого кола нинішнього чемпіонату цей гравець вже мав відсторонення на два матчі та умовну дискваліфікацію до кінця сезону,КДК на підставі 11.п 2.4 «Дисциплінарних правил» вирішив відсторонити Дмитра Савіна від участі у будь-яких змаганнях під егідою ГС «ФФДО» строком на 14 місяців,тобто до1 січня 2020 року та внести це рішення до єдиної бази даних ФФУ. Також на підставі статті 11 п.1.3 стягнути із нього обов’язковий грошовий внесок у розмірі 1000 гривень. Ці кошти направити на відшкодування лікування гравцеві С.В.Гаврику.

Світлина від Mykola Guisse.

Світлина від Mykola Guisse.

, ,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016