З Новим Роком!

Шановні друзі!
2017 рік стає надбанням історії. Для всієї футбольної спільноти Донеччини він був напруженим,багатим на події та ,безумовно,успішним. В літописі чемпіонатів області серед аматорських колективів з’явилася назва нового клубу-краматорський «Сапфір» став переможцем,вигравши всі 18 поєдинків. Окрім цього цей клуб завоював Суперкубок області та Кубок Губернатора. Напередодні свого 20-річного ювілею ФК «Шахтар» із Родинського став володарем Кубку області. Вперше за три останні роки відразу три колективи нашої області – маріупольський «Яруд»,краматорські «Форум-авто» та «Сапфір» випробували свої сили на всеукраїнському аматорському рівні,взявши участь у розіграші Кубку. Окрім того «Яруд» взяв участь у змаганнях чемпіонату України серед аматорських команд.
Представниці жіночого футбольного клубу «Маріупольчанка» вибороли право представляти нашу область на найвищому рівні.
Три команди Донеччини грають у вищому дивізіоні дитячо-юнацької футбольної ліги України,а представники краматорського «Авангарду» та Донецького вищого училища олімпійського резерву імені С.Н.Бубки гідно виступають у першому дивізіоні цих змагань. В змаганнях зональної стадії розіграшу Кубку «Coca Cola- Шкіряний м’яч» брали участь шкільні команди Добропілля та Краматорська.
Чемпіонами області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл стали команди Мирнограду,Родинського,Дружківки та Покровська.
Чимало зроблено для розвитку інфраструктури. Збудовано та урочисто відкрито більш як сто майданчиків із штучним покриттям в усіх містах та районах області. Кожний із них забезпечений інвентарем та м’ячами. Для того,щоб юні футбольні таланти на них могли плідно тренуватися та грати,навчання пройшли понад сто сімдесят вчителів фізичної культури та активістів масового футболу. Пілотний проект «Ліга шкільного футболу»,до якого залучені понад п’ятсот учнів перших-четвертих класів,має на меті прищепити любов юні до нашої гри,навчити дітей абетці футболу.
Запрацювала система ліцензування тренерів та підготовки футбольних арбітрів. Одним словом,минулий рік можна сміливо занести до нашого із вами надбання .
У майбутньому перед футбольною спільнотою Донеччини постануть нові,більш складні завдання. Втім,є впевненість,що спільними зусиллями їх буде виконано. На футбольній мапі області виникнуть нові,самобутні та амбітні колективи,що гідно захищатимуть честь Донеччини на змаганнях різного рівня. Нині існуючи клуби та команди прогресуватимуть ,досягаючи нових вершин. Представники нашого краю з’являться у складах професійних українських та іноземних клубах,надягатимуть футболки Національних збірних України,а вихованці «Ліги шкільного футболу» підсилять команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
Отже,вітаючи із Новим 2018 роком,щиро бажаємо Вам щастя,успіхів у здійсненні задумів та міцного здоров’я на довгі літа.
Нехай ці веселі свята принесуть у Ваш дім радість, затишок та добробут,
а наступаючий рік стане для нашої рідної України роком миру, злагоди та процвітання.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016