З днем народження,Максиме Вікторовичу !

З днем народження,Максиме Вікторовичу !
У перший день листопада свій сорок четвертий день народження відзначає Президент Федерації футболу Донецької області,віце-президент Федерації футболу України,народний депутат України Максим Єфімов.
Краще за слова про людину говорять його вчинки та добрі справи,які вона по собі лишає. Тисячі мешканців Краматорська та й усієї Донеччини стають свідками,як поступово крок за кроком, нинішня адміністративна столиця нашої області перетворюється у сучасне цивілізоване місто,як розвивається і модернізується його інфраструктура – транспорт,комунальне господарство,житло,місця для роботи та відпочинку.
Та футбольна спільнота Донеччини не може не пишатися Вашим,Максиме Вікторовичу,внеском у відродження славних традицій цього виду спорту!Протягом останніх років масовий футбол у нашому краю отримав друге дихання,починає повертатися на подвір’я будинків та житлових комплексів,до шкіл та навчальних закладів. Три роки тому у чемпіонаті області серед ДЮСШ та дитячих спортивних клубів участь брали 8 команд. Нині ж-82 !. Завдяки тому,що юні громадяни нашої країни отримують форму,м’ячі,обладнання та інвентар для постійних занять улюбленим видом спорту,що взимку та влітку починають грати на сучасних майданчиках із синтетичним покриттям останнього покоління. Та це – лише початок довгого та важкого шляху.
Щиро,вітаємо Вас,Максиме Вікторовичу, із Днем народження. Бажаємо, вдалих днів, хороших новин, величезної сили духу, приємних подій та невичерпного оптимізму !І звичайно ж,виконання бажань,втілення планів,творчої наснаги!Миру, щастя та сімейного благополуччя у Вашому домі,міцного здоров’я. На добрі та довгі літа!

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016