В Святогірську розпочався міжрегіональний навчально-тренувальний збір арбітрів

 

Сьогодні, представники п`яти областей України зібралися в Святогірську, задля проходження триденного теоретично-практичного семінару на базі ОДСМОК «Перлина Донеччини».
Нововведення до Правил Гри, розбори спірних епізодів та практичні заняття, які допоможуть арбітрам правильно обирати навантаження під час підготовки до відновлення чемпіонатів та особисте спілкування з представниками суддівського корпусу Федерації футболу України – усе це чекає на представників «футбольної Феміди» найближчі 3 дні.
Семінар розпочався із вітальних слів заступника голови Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області» — Олега Зубарева, який привітав усіх гостей на Донеччині та ще раз підкреслив, що це перший подібний міжрегіональний табір, який проводиться в Донецькій області.
Сьогодні на арбітрів чекають теоретичні заняття, лектором на яких виступить Володимир Дмитрович Петров та практичні заняття на футбольному стадіоні ОДСМОК «Перлина Донеччина», на яких своїм досвідом у підготовці до фізичних навантажень поділяться Олександр Омельченко, Анатолій Абдула та Максим Козиряцький. Максим Козиряцький, до речі, цими вихідними обслуговував матч чвертьфіналу Кубку України «Шахтар» — «Динамо». А вже сьогодні молоді арбітри зможуть почерпнути досвід від великих футбольних баталій та задати питання усім викладачам навчально-тренувального збору.Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.Світлина від Сані Косевича.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016