В офісі ГС «ФФДО» знову навчалися арбітри

В офісі ГС «ФФДО» знову навчалися арбітри,які працюють на іграх ,що проходять під егідою Федерації футболу Донецької області. На цей раз інструктор комітету арбітрів ФФУ Володимир Петров підкреслив ,що навчання завжди проходить цікавіше,коли аналізуються не лише матчі із оцінкою «погано»,але на іграх де є «позитив». І зазначив,що при розгляді матчів чемпіонату області між командами «Авангард — Ю-19» — «Енергія» (Курахове) і гри першості України серед ДЮФЛ між командами «Авангард» — ДВУОР ім. С.Н.Бубки( Ю-15,Ю-17) позитивних моментів було більше і взагалі арбітри додали у русі на полі,виборі позиції,концентрації та зміні уваги.
Детально зупинився Володимир Дмитрович на практиці записів у картці,які ведуть під час матчів арбітри. Нині ,коли швидкість польоту м’яча збільшується,зростає швидкість колективних дій на полі,арбітр не повинен зривати темпоритм гри своїми «нотатками». Володимир Петрович акцентував увагу на системі скорочення термінів для арбітрів та їх помічників,які дозволяють при зупинках зустрічі, контролювати ситуацію на полі не знижуючи ані градус напруги,а ні ритм гри. Розповів про деякі суддівські «хитрощі» із своєї багаторічної практики арбітражу.
У суботу семінар-нараду буде продовжено, Арбітри детально розбиратимуть хід півфінальних поєдинків «Фіналу чотирьох» Кубку Губернатора 2018.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016