В офісі ГС ФФДО відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету

В офісі ГС ФФДО відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету,який розглянув випадки вилучення гравців та офіційних команд в травні,що трапилися в травні нинішнього року.
Зокрема, в матчі другого туру між командами «Хлібороб» та «Авангард –Ю-19» на 81 хвилині за образливе висловлювання на адресу бокового арбітра «поза майданчиком» опинився нападник господарів Артем Дівульський. Розглянувши рапорт арбітра Вероніки Тагамлик та її пояснення щодо цього моменту,члени КДК вирішили дискваліфікувати гравця на два календарних матчі(які він вже відбув) та умовно до кінця першого кола.
По закінченню матчу того ж таки другого туру між командами «Шахтар»- «ДВУОР — Бахмут» за образу арбітра гри «червоне світло» перед собою побачив запасний голкіпер бахмутчан Максим Соколов. Ретельно зваживши надані матеріали арбітра Олександра Омельченка члени комісії прийшли до висновку,що його рішення було справедливим та вирішили покарати юного вартового воріт дискваліфікацією на 5 ігор,які проводяться під егідою ГС ФФДО. Виходячи із того,що три календарні гри Максим вже пропустив, «поза грою» він буде іще два тижні.
Детально розглянули члени КДК і факт вилучення під час півфінального матчу чемпіонату області серед ДЮСШ (гравці 2007\08 років народження) тренера команди ДЮК №2 «Авангард»(Краматорськ) Миколи Федорченка. Підкреслювалося ,що знаному та поважному фахівцеві такого рівня не личить така поведінка,зайві емоції та образливі вислови на адресу будь-якої людини,а тим більше офіційних осіб,якими на іграх є арбітри та інспектори. Отже у новому сезоні Микола Іванович за грою своїх вихованців протягом п’яти календарних матчів спостерігатиме із-за меж футбольного майданчика. А також сплатить грошовий штраф у розмірі тисячі гривень.
Член КДК Ваге Маміконян загострив увагу присутніх на поведінці гравців лиманського «Локомотиву» під час календарної гри п’ятого туру у Кра маторську із командою «Авангард — Ю-19»,яку вони програли із рахунком 0:6.
Інспектор того поєдинку Валентин Мельніков,якого терміново викликали до зали засідань,пояснив детально події того матчу,висловив свої зауваження щодо якості суддівства та неспортивної поведінки гравців обох команд. Зокрема. травму воротаря гостей,та його подальшу заміну польовим гравцем,факти вилучень,які стали наслідком отриманих гравцями других жовтих карток. Члени комісії пвисловили думку іще раз повернутися до розгляду подій того матчу,після надходження відповідних документів від гравців та арбітра тієї гри (Андрія Зайцева),а також після детального вивчення відеозапису.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016