В офісі ГС «ФФДО» відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету.

В офісі ГС «ФФДО» відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету.

На засіданні був розглянутий інцидент, який відбувся на 52 хвилині матчу зимової першості Донецької області з футболу між командами «Форум-авто» та «Авангард U-19».
Під час поєдинку, після зафіксованого арбітром матчу Андрієм Зайцевим порушення правил, гравець команди «Форум-Авто» Стас Сидоров почав неценузрно і голосно висловлюватися на адресу рефері.
Після наради з асистентом Олегом Резніченко, головний арбітр матчу показав гравцю пряму червону картку, але, незгодний з таким рішенням футболіст, застосував до арбітра фізичну силу, через що гру довелося зупинити за нічийним рахунком — 1:1.
КДК ГС «ФФДО», вислухавши усі сторони інциденту постановив: дискваліфікувати гравця команди «Форум-Авто» Сидорова Стаса на 4 матчі та на рік умовно. Призначинити гравцю команди «Форум-Авто» — Сидорову Стасу штраф у розмірі 1000 (одна тисяча) гривень та присудити команді «Форум-Авто» технічну поразку. Окрім того, КДК ГС «ФФДО» направив звернення до керівництва футбольного клубу «Форум-Авто» із проханням контролю за дотриманням гравцями команди правил «Fair Play».
Робота арбітра цього матчу — Андрія Зайцева буде розглянута на засіданні комітета арбітрів ГС «ФФДО».

 

Світлина від Сані Косевича.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016