В офісі ГС ФФДО відбулася робоча нарада із тренерами команд,які беруть участь у чемпіонаті області серед ДЮСШ.

В офісі ГС ФФДО відбулася робоча нарада із тренерами команд,які беруть участь у чемпіонаті області серед ДЮСШ. Головуючий – заступник голови ГС ФФДО Олег Зубарев повідомив присутніх,що згідно розпорядження Голови Федерації футболу Донецької області Максима Єфімова всі команди звільняються від обов’язкового грошового внеску за участь у змаганнях.
Як і минулого року,чемпіонат області серед ДЮСШ проходитиме у чотирьох вікових групах — старші-2002\03 та 2004\05 року народження гратимуть на стандартному майданчику ,а молодші — 2006\07 та 2008\09 року народження на половину стандартного поля. Позитивна тенденція та,що збільшилася як кількість команд-учасниць,так і географія. Особливо радує той факт,що активно долучаються до ігор команди сільських районів та громад.
У процесі обговорення положень Регламенту було вирішено дозволити виходити на поле всім гравцям,які заявлені на участь у матчі. Через що «Рапорти арбітрів» зазнають змін — у складі команд будуть по 20 рядків. Пролунала пропозиція щодо складання календаря із тим урахуванням,щоб під час шкільних канікул проводити більше матчів.
Обговорювалися інші робочі та організаційні моменти. Вирішено,що обласний чемпіонат серед ДЮСШ розпочнеться 8 та 9 вересня,команди гратимуть у двох зонах у два кола,а завершиться турнір,традиційно,в травні наступного року.

Світлина від Mykola Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016