В офісі ГС «ФФДО» із застосуванням сучасних комунікаційних засобів відбулося засідання Виконавчого комітету

В офісі ГС «ФФДО» із застосуванням сучасних комунікаційних засобів відбулося засідання Виконавчого комітету . На ньому розглянуті питання життєдіяльності цієї організації. Вирішено ,що згідно вимог Статуту буде скликано чергову Конференцію. Вона відбудеться 21 грудня. Виконком також затвердив підсумки минулого чемпіонату області серед аматорів. Як і минулого сезону,цього річ п’єдестал пошани не змінився-краматорські «Сапфір» та «Форум-авто» очолюють турнірну таблицю, «бронзові» нагороди втретє поспіль виборов родинський «Шахтар».
Вирішено,що зимовий чемпіонат області серед аматорів розпочнеться у першу суботу грудня. Протягом останнього місяця року буде зіграно чотири тури,а решта – після новорічних та різдвяних свят. Затверджено також регламент проведення цих змагань,у якому буде зазначено,що заявковий внесок команд( 1 000 гривень) буде направлено на утримання майданчика у Саду Бернацького.
Детально розглянули члени Виконкому стан справ у різних регіонах області. Зокрема,підкреслювалося,що у порівнянні із минулим роком значно покращилася робота в Олександрівському районі. Тут завдяки реформі місцевого самоврядування у новостворених громадах почали з’являтися майданчики із синтетичним покриттям,на них починають тренуватися діти та із ними системно працювати тренери – викладачі. Як наслідок, в обласних чемпіонатах серед дорослих та дітей участь беруть команди цього сільськогосподарського району.
Належним чином у плані модернізації інфраструктури виконується обласна програма «Розвитку футболу» у Слов’янську. На фінішну пряму виходить спорудження нового майданчика із синтетичним покриттям на стадіоні «Локомотив»,де проходить навчально-тренувальний процес міської КДЮСШ. Якщо дозволяють погодні умови,то можна сподіватися,що вже наприкінці зими або ж на початку весни, тут буде введено в експлуатацію другий на півночі Донеччини футбольний майданчик із штучним покриттям стандартних розмірів. Це, звичайно ж ,дещо зменшить навантаження на поле стадіону в Саду Бернацького,що у Краматорську. Підкреслювалося. що і Олександрівський район,і Слов’янськ – приклад того,що футбольна спільнота та керівники місцевої влади крокують в одному напрямку.
А от у Покровську (федерація футболу якого минулого року була визнана однією із кращих у конкурсі ,що проводила ФФУ) — навпаки процес створення футбольної інфраструктури дещо пригальмовано : центральний міській стадіон знаходиться на реконструкції,немає прогресу у вирішенні питання із ігровим майданчиком у Родинському,яке підпорядковано цій міській раді. У Селідовому також затягується реконструкція центрального стадіону,а от на інших майданчиках міста футбольне життя вирує — проведено 21 турнір серед учнів, підприємств та організацій міста, в якому взяло участь понад 1000 учасників. А от в обласних змаганнях вже котрий рік не бере участь жодна команда цього міста із населенням майже 52 тисячі мешканців. Не кращий стан справ і у Лимані,який від нині є центром найбільшої в області територіальної громади. Команда «Локомотив» хоча і має прекрасну базу,вже який рік поспіль пасе задніх в обласних турнірах. віддаючи перевагу відомчим змаганням. Вирішено,звернутися до керівників місцевої органи влади у Покровську,Селідовому та Лимані із пропозицією провести діалог,щодо координації зусиль у напрямку розвитку футболу та пропаганді здорового образу життя.
Детально розглянули на засіданні питання жіночого футболу в нашій області,центром розвитку якого на теренах Донеччини є все той же Лиман. Хоча під час обговорення зауважили,що до Лиману,Слов’янська та Слов’янського району і Маріуполя,де вже не один рік функціонують жіночі та дівочі команди,цього сезону додалася і команда ДЮСШ «Колос» із Костянтинівського району.
Також були розглянути заяви від дитячої академії «Footy Star» (Краматорськ) та «Ліги шкільного футболу» про вступ до Громадської Спілки «Федерація футболу Донецької області». Від нині вони є тимчасовими постійними членами цієї організації.

Світлина від Ліга Шкільного Футболу.

Світлина від Ліга Шкільного Футболу.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016