В офісі ГС «Федерація футболу Донецької області» відбулася робоча нарада арбітрів

В офісі ГС «Федерація футболу Донецької області» відбулася робоча нарада арбітрів,які працюють на матчах чемпіонату області серед аматорських та дитячо-юнацьких команд.
Колова комітету арбітрів Олександр Омельченко підбив деякі підсумки початку весняного сезону,підкреслив,що молоді арбітри нашої області стали частіше викликатися на обслуговування матчів чемпіонату та Кубку серед аматорів і першої та вищої ліг ДЮФЛУ,ознайомив своїх колег із новими методичними рекомендаціями щодо фіксації того чи іншого порушення правил,детально зупинився на аналізі суперечливих ігрових ситуацій,що мали місце у зустрічах професійних команд УПЛ та ПФЛ.
В ході дискусії йшлося й про те,що в чемпіонаті області серед аматорських команд за різних причин збільшилася кількість грубих порушень гри та неспортивної поведінки. Так по завершенні трьох турів(30 матчів) арбітри чотири рази вилучали гравців,Причому дві червоні картки були показані напряму і КДК готує розгляд цих справ.
Детально зупинилися і на організаційних питаннях роботи комітету арбітрів. Зокрема,із нового навчального року буде організовано черговий набір в «Школу футбольних арбітрів»,курс навчання в якій складає два роки . 

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016