В офісі Громадської спілки Федерація футболу Донецької області відбулося засідання Виконкому.

В офісі Громадської спілки Федерація футболу Донецької області відбулося засідання Виконкому. На нього розглядалися нагальні питання життєдіяльності футбольної спільноти нашого регіону.
Одноголосно делегатами на ХХІ Черговий конгрес ФФУ обрано Голову ГС ФФДО Максима Єфімова,виконавчого директора ФФДО Олександра Косевича та голову Федерації футболу Маріуполя Василя Журавльова.
Детально розглянуто питання про проект «Ліга шкільного футболу» і подальшого створення та діяльності Дитячо- юнацької академії футболу в Донецькій області в рамках виконання Програми розвитку масового футболу в нашому регіоні. Враховуючи досвід Краматорська,де працюють із середини вересня минулого року секції для молодших школярів 1-4 класів та проводяться регулярні «Фестивалі футболу»,вирішено,що наступним кроком буде відкриття кущових осередків в Маріуполі,Покровську та районі, в Бахмуті та районі,у Слов’янську та громадах,що створені на адміністративних територіях цього району. Для цього є всі відповідні передумови-наявність відкритих шкільних майданчиків із синтетичним покриттям та кадровий потенціал.
Головуючий на засіданні,виконавчий директор ГС ФФДО, Олександр Косевич підкреслив,що організаційний досвід,набутий під час створення «Ліги шкільного футболу»,у Краматорську, слід неодмінно використовувати в інших містах та районах,аби не витрачати час на бюрократичні гачки та узгодження.
Заступник голови ГС ФФДО Олег Зубарев доповів про підсумки зимового сезону. При цьому він підкреслив,що вперше в історії на теренах Донеччини проведено зимовий чемпіонат,у якому участь взяли 10 аматорських команд. У подальшому ,після відкриття полів із синтетичним покриттям у Слов’янську,Бахмуті та Селідовому географію турніру можна розширити та розподілити учасників по відповідних групах ,а потім провести фінальний етап змагань.
Члени виконкому затвердили «Положення про нагородження учасників обласних змагань Перехідними Кубками»,та форму Акту відповідності стадіонів для аматорських змагань обласного рівня.
Було визначено терміни проведення розіграшу Чемпіонату Донецької області серед аматорських команд. Він традиційно розпочнеться у першу суботу травня-тобто 5 травня,а завершиться на початку,або наприкінці жовтня,в залежності від кількості учасників. Нині попередню згоду на участь дали 11 колективів.
Нинішнього року ФФУ проводить розіграш Кубку регіонів серед аматорських збірних областей. Ці змагання пройдуть у декілька етапів і завершаться наприкінці червня. На першому команду Донеччини включено до 5 групи Південно-східної зони. Разом із збірними Луганщини,Дніпропетровщини та Запоріжжя. Перший етап відбудеться вже 25-26 квітня. Головним тренером команди нашої області на Виконкомі затверджено Олексія Городова,який має відібрати найкращих гравців із числа тих,хто ніколи не брав участь у змаганнях професіоналів.
Також до порядку денного були включені та розглядалися питання проведення цьогорічних змагань «Шкіряний м’яч — Coca Cola» та розвитку жіночого футболу.

Світлина від Mykola Guisse.

,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016