В матчі четвертого туру Чемпіонату України із футболу у Прем’єр лізі між командами «Чорноморець»(Одеса)- «Десна» (Чернігів) дебютував арбітр із Слов’янська Олександр Омельченко.

В матчі четвертого туру Чемпіонату України із футболу у Прем’єр лізі між командами «Чорноморець»(Одеса)- «Десна» (Чернігів) дебютував арбітр із Слов’янська Олександр Омельченко. Судячи із відгуків як тренерських штабів обох команд,так і офіційних осіб,провів цю гру наш тридцятирічний земляк,впевнено та кваліфіковано.
Слід зазначити,що арбітражем футбольних матчів випускник Донбаського державного педагогічного університету займається більш як тринадцять років. Іще із студентської лави почав реферувати матчі дитячих та аматорських колективів. А із 2007 року постійно залучається до суддівства ігор професійних клубів другої ліги. Окрім цього очолює «Школу футбольних арбітрів»,яка працює в Слов’янську та Краматорську,а також Комітет арбітрів Федерації футболу Донецької області. А іще працює тренером – викладачем КДЮСШ «Словхліб» у рідному місті. Його вихованці неодноразово ставли переможцями та посідали призові місця на обласних чемпіонатах і турнірах.
Поздоровляємо Олександра Омельченка із вдалим дебютом на новому для себе рівні ,бажаємо наполегливо працювати над собою ,ставити нові цілі аби досягти успів та підкорити міжнародні висоти . Так тримати,Олександре!

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016