В «Авангард-Холі» пройшла ХІ чергова конференція Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області».


В «Авангард-Холі» пройшла ХІ чергова конференція Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області». Футбольний актив,представники федерацій,аматорських та професійних клубів підбили підсумки 2018 року. Як зазначив директор департаменту молоді,сім’ї та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик ,ГС ФФДО,є однією із провідних на теренах Донеччини,яка працює системно та наполегливо, розвиваючи «гру мільйонів». 

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.
У своєму звіті перший заступник голови ГС ФФДО Олександр Косевич відзначив,що головним здобутком діяльності федерації було прийняття «Програми розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки» . Це план дій на найближчий час. Сам факт появи такого документу свідчив про те,що громадські активісти,футбольні фахівці та тренери вміють добре робити свою справу та досягати поставленої мети. Саме над її втіленням у життя звітний рік і працювала громадська спілка.

Світлина від Mykola  Guisse.

Додамо,що нині футболом займається 16,1 тис. осіб з числа населення області в усіх містах і районах. У відділеннях з футболу дитячо-юнацьких спортивних шкіл навчаються 3 107 підлітків з якими працює 62 штатних тренера.
До речі,на даний час на території Донецької області для занять футболом розташовані 56 футбольних стадіони, 250 футбольних полів, 26 спортивних залів, 209 майданчиків зі штучним покриттям. 
Роботу Федерації футболу Донецької області в 2018 році визнано задовільною.
Заступник голови ГС АФДО Олег Зубарев доповів про розвиток футзалу в області,про здобутки аматорських колективів та проблеми із організацією змагань як серед дорослих,так і серед дітей.
Делегати заслухали також звіти «Ліги шкільного футболу» та комітету арбітрів.
Радник Президента Федерації футболу України Валентин Латипов привітав присутніх,зазначив,що вся команда ГС ФФДО працює потужно є локомотивом,за яким тягнеться футбольна спільнота України. Також він нагородив тренерів та активістів футбольного руху Донеччини Грамотами та відзнаками ФФУ.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016