В «Авангард-Холі» пройшла 12 чергова конференція ГС ФФДО.

В «Авангард-Холі» пройшла 12 чергова конференція ГС ФФДО. У вступному слові начальник управління спорту та фізичної культури Донецької обласної державної адміністрації Володимир Мицик підкреслив,що обласна федерація футболу є однією із найбільших в області, а футболом займаються більше як 16 тисяч осіб.
У звітному докладі виконавчий директор ГС «ФФДО» Олександр Косевич підкреслив,що головним документом,який скеровує діяльність нашої футбольної спілки є «Програма розвитку масового футболу в Донецькій області на 2017-2020 роки» . Хід її виконання регулярно заслуховується на колегії управління спорту та фізичної культури обласної державної адміністрації. Це комплексний документ,який передбачає насамперед розвиток інфраструктури регіону,підготовку кадрів,як тренерських,так арбітрів і футболістів аматорів,а також пропаганду здорового способу життя завдяки спортивно-масовим заходам.
Заступник голови ГС «ФФДО» Олег Зубарев детально зупинився на змагальній вертикалі,яка вибудована в діяльності федерації та підбив підсумки сезону 2019 року.
Голова колегії арбітрів Олександр Омельченко розповів про кадрове навчання футбольних рефері та взаємодію із УАФ у плані підготовки футбольних арбітрів.
Конференція прийняла рішення,що у відповідності до міжнародних норм, назва «Федерація футболу Донецької області» змінюється на «Асоціація футболу Донецької області» та надала доручення відповідальним особам внести зміни до юридичних актів та реєстрів. У роботі конференції взяв участь радник голови УАФ Валентин Латипов.
За підсумками футбольного сезону були нагороджені кращі команди, тренери, арбітри та фахівці,які працюють в аматорських та дитячо-юнацьких командах області.

TOP-Новости