Учасники змагань

 

Чемпіонат Донецької області серед ДЮСШ — 2018
Учасники змагань

Вікова категорія 2002/2003 та 2004/2005 р.н.
Група «А»

     1. КДЮСШ «Словхліб» — представник Віктор Порубльов
2. ДЮСШ Слов`янський район — представник — Березнєв
3. «Авангард» м.Сіверьск — представник — представник — Тріфонов Олександр
4. КДЮСШ №1 м.Бахмут — представник — Юрій Корабель
5. ДЮСШ Лиман — представник — Євген Шакін
6. ДЮСШ «Авангард» м.Краматорськ — представник — Сергій Чернов
7. «Альтаїр» м.Дружківка — представник — Євген Крайній
8. «Авангард — ТЕЦ» м.Миколаївка — представник — Олександр Коваленко

Група «Б»

     1. «Шахтар» м.Торецьк – представник — Реплянський Дмитро
     2. ДЮСШ Вугледар — представник — Сорока Микола
     3. ДЮСШ Мирноград – представник — Шевченко Микола
     4.«Шахтар-юніор» м.Родинське – представник — Юркін Олег
     5. ДЮСШ Авдіївка – представник — Євдокімов Олександр
    6. Новодонецьк-Добропілля – предствник — Якушик Євген

Вікова категорія 2006/2007 — 2008/2009 р.н.
Група «А»

  1. КДЮСШ «Словхліб» — представник — Віктор Порубльов
  2. ДЮСШ Слов`янський район — представник — Олександр Березнєв
  3. «Артемсіль» м.Соледар — представник — Роман Кожушко
  4.  КДЮСШ Бахмутський район — представник — Михайло Єфремов
  5. «Авангард» м. Сіверськ — представник — Олександр Трифонов
  6. «Авангард — ТЕЦ» м.Миколаївка — представник — Олександр Коваленко
  7. ДЮК ФП №2 «Авангард» м. Краматорськ — представник — Федорченко Василь
  8. «Легіон» м.Бахмут — представник — Геннадій Прийменко
  9. КДЮСШ №1 м.Бахмут — представник — Юрій Корабель
  10. «Колос» Костянтинівський район — представник — Ігор Жарков
  11. ДЮСШ Дружківка — представник — Євген Крайній
  12. «Тор» Слов’янськ — представник — Артем Дорохов

 Група «Б»

 

  1. ДЮСШ «Колос» Ясинуватський район — представник — Кашеваров Вадим
  2.  Добропілля – Білицьке — представник — Сологуб Аліна
  3. «Шахтар» м. Торецьк — представник — Реплянський Дмитро
  4. «Коксохімік» м.Авдіївка — представник — Байов Михайло
  5. «Фортуна» м.Костянтинівка — представник — Молдован Дмитро
  6. ДЮСШ Покровськ — представник — Юркін Олег
  7. ДЮСШ Мирноград — представник — Шевченко Микола
  8. ДЮСШ Вугледар — представник — Сорока Микола
  9. «Ніка» Олександрівський район — представник — Шевченко Віталій

Разработка и поддержка: Eterion, 2016