У справі щодо технічної поразки поставлено крапку.

У справі щодо технічної поразки поставлено крапку.
Під головуванням Артема Степанченка відбулося засідання Апеляційного комітету ГС ФФДО. На ньому розглядалася апеляційна скарга директора ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району Жаркова І.В. на рішення КДК ГС ФФДО №7/1 від 25.10.2018 року.
Нагадаємо,що арбітр матчу 7 туру чемпіонату Донецької області серед ДЮСШ та спортивних клубів молодшої вікової групи (2006\07 та 2008\09 років народження) між командами «Колос» (Костянтинівській район) — «Авангард»(Сіверськ) Андрій Зайцев через невідповідний стан поля,внаслідок якого гравці могли б отримати різані рани, не взяв на себе відповідальність за проведення гри,та не розпочав матч . Команді господарів,тобто «Колосу» за порушення норма Регламенту була зарахована технічна поразка.
Під час засідання надали слово апелянту Ігорю Жаркову, розглянули лист батьківського комітету ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району та протоколи засідання КДК і інформацію його секретаря, заслухали і президента ДЮФК «Авангард» (Сіверськ) Дмитра Бобильова. Саме його виступ і став доленосним для прийняття рішення. Оскільки Дмитро Анатолійович прихильник того,що будь-які суперечки повинні розв’язуватися на футбольному майданчику,та не заперечував проти перегравання матчу,в якому його команді зарахована перемога,апеляційний комітет прийняв рішення задовольнити апеляційну скаргу команди ДЮСШ «Колос» Костянтинівського району.
Гру буде проведено на синтетичному полі у Саду Бернацького у Краматорську. Всі організаційні питання пов’язані із орендою майданчика,забезпеченням безпеки футболістів та глядачів бере на себе ГС ФФДО,а от решта витрат згідно норм Регламенту покладаються на команду – господаря цього поєдинку. Тобто «Колос». Матч відбудеться навесні 2019 року ,за згодою тренерів обох команд, як тільки дозволятимуть погодні умови.

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Mykola  Guisse.
Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016