У Слов’янську пройшов Другий обласний турнір із футболу пам’яті Ю.П.Скіданова.

У Слов’янську пройшов Другий обласний турнір із футболу пам’яті Ю.П.Скіданова. Дуже символічно,що саме юнаки 2003\04 років народження відкрили літній сезон на оновленому газоні стадіону,який віднині носить ім’я легенди слов’янського футболу,засновника та головного тренера найтитулованішої команди Донеччини.
У півфіналах зіграли команди «Альтаїр» із Дружківки та «Аванагрд-ТЕЦ» із Миколаївки. Втім,впертої боротьби у цьому матчі не вийшло,бо клас підопічних Євгена Крайнього відчувався і неозброєним оком. Як наслідок,свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок 8:1.А от у другому півфіналі між господарями змагань та представниками КДЮСШ -1 із Бахмуту аби виявити переможця довелося пробивати 11-метрові штрафні удари. У наслідок Фортуна посміхнулася команді КДЮСШ «Словхліб» Слов’янська- 5:3.
У матчі за третє місце юні футболісти із Бахмуту здолали опір миколаївців 2:1.а у фіналі підопічні вихованців Ю.П.Скіданов Віктора Порубльова та Олександра Омельченка виграли у команди «Альтаїр» із рахунком 2:0.До речі,у протистоянні цих команди у сезоні,що завершується це була перша перемога слов’янців.
Кращим гравцем турніру визначено Іллю Духанова,воротарем Кирила Сокуренка,захисником Івана Ляшова,півзахисником Цезаря Швайченко,нападаючим Сергія Варавіна. Також спеціальними призами відзначено найбільш технічного. спритного та влучного гравців.
Підбиваючи підсумки змагань Наталя Володимирівна Скіданова,дружина Ю.П.Скіданова,висловила впевненість,що учасники нинішнього турніру виростуть справжніми громадянами своєї країни та гідно представлять Донеччину на футбольних майданчиках не лише України,а всієї планети.
Додамо,що завдяки спонсорам змагань,кожна команда отримала солодкі призи. Отже, переможених в цей день не було.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016