У Краматорську ,у День Незалежності України стартував перший турнір дитячих команд,присвячений Степану Чубенку.

У Краматорську ,у День Незалежності України стартував перший турнір дитячих команд,присвячений Степану Чубенку.
Власне кажучи,про шістнадцятирічного Народного героя України,який загинув від куль «захисників руського міра» у селищі Горбачово — Михайлівка, що під Донецьком,впевнений, ще будуть знімати документальні та художні фільми,а друзі та соратники про воротаря молодіжної команди краматорського «Авангарду» не забувають і кожен рік збираються на день його загибелі,аби на футбольному полі вирішити давнє питання хто ж і них вартий перемоги. Із кожним роком кількість команд та перелік переможців зростає.
Нині ж за ініціативою голови Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області» Максима Єфімова вирішено започаткувати іще й змагання серед дванадцятирічних юних майстрів шкірного м’яча,присвячених пам’яті воротаря команди «Авангард»,за яким навіки вічні закріплений перший номер.
Чому саме обрано цю вікову категорію юних гравців? Відповідь дуже проста. Адже після кількох років інтенсивного навчання учорашні початківці виходять на новий рівень підготовки і незабаром вони стартуватимуть у змаганнях Дитячо — юнацької футбольної ліги України. Ще й до того,Степан Чубенко мріяв не лише грати у футбол ,але й бути тренером. Ретельно аналізував тренування та робив учбові конспекти. Відкриваючи змагання директор департаменту сім’ї,молоді та спорту Донецької ОДА Володимир Мицик підкреслив ,що людину пам’ятають до дих пір,поки про неї загадують люди. Він висловив впевненість к тому, хтось із тих ,хто нині виходить на смарагдовий газон стадіону «Прапор» неодмінно надягне футболку збірної України про яку так мріяв Степан Чубенко.
До речі,під час виконання Гімну України Кубок із зображенням Степана несподівано впав долі,на що мама Народного героя України Сталіна В’ячеславівна,зазначила із посмішкою «Це — Стьопка бешкетує!».А взагалі,вона побажала юним спортсменам старанно тренуватися,та наполегливо працювати,аби мрії дитинства неодмінно здійснилися.
На урочистій церемонії відкриття змагань був присутній основний склад команди «Авангард» (Краматорськ),Від імені команди до юних майстрів м’яча звернувся воротар команди та віце — капітан Артур Денчук. Він нагадав старий вислів про те,що «воротар – це половина команди,а іноді навіть трохи більше». І підкреслив,що Степан був завжди лідером в усьому .А тому,і тренери,і фахівці будуть особливо стежити за успіхами юних голкіперів,які на його думку саме у цих змаганнях мають показати свій клас».
Завершилася церемонія відкриття спільним фото та автограф-сесією гравців «Авангарду».
У перший день змагань матч між командами «Мрія « (Куп’янськ) та «Фортуна»(Костянтинівка) не виявив переможця,бо тут саме воротарі та захист були вправнішими за нападаючих та залишили свої ворота «сухими». А гра двох краматорських команд ДЮСШ та «Авангарду-06» завершилася впевненою перемогою старших із рахунком 4:1.
У суботу та неділю пройдуть матчі другого та третього ігрового дня. А нагородження переможців першого дитячого туріну пам’яті Степана Чубенка відбудеться у неділю, 26 серпня у перерві футбольного матчу між «Авангардом» та ФК «Суми».

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

 

,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016