Свій ювілей відзначає заступник голови ГС «ФФДО» Олег Зубарев

Не будемо наголошувати,який саме,бо — чоловік він у розквіті сил,а літ йому стільки ж,скільки й зим.
У юні та молоді роки товариши та тренери довірили йому на футбольному полі найважливіше місце-у воротах. І куди не закидала його футбольна доля,він гідно робив свою справу.
На ниві арбітражу досяг найвищого серед футбольних суддів Донеччини результату -198 офіційних поєдинків чемпіонату та Кубку України. Причому,104 матчі у вищій лізі.
А іще на його шляху було чимало цікавих зустрічей,яскравих перемог та здобутків. Але,ми впевнені,що найкращі сторінки його життєпису іще попереду.
Отже,вітаючи ВАС, Олеже Геннадійовичу,хочемо зазначити ,що все тільки починається! Бо мудрість,досвід та розум дозволять на багато речей дивитися зовсім іншими очами,та користуватися новими можливостями.
Отже,нехай Вас завжди супроводжує радість та щастя,крокують поруч удача та натхнення,а біди та невдачі проходять стороною.
Щоб друзі та близькі завжди оточували турботою,теплом та посмішками. А донечки,підростаючи, дарували свій дзвінкий сміх та приємні хвилини родинного затишку і комфорту.
Іще хочеться побажати,щоб кожен день не був схожим на попередній,а був насичений добрими справами та успішними починаннями. Нехай збуваються всі мрії та досягається накреслена мета!
Ну й ,звичайно ж ,здоров’я ,сімейної гармонії і порозуміння ,та підтримки друзів !

6p2txQq9WxA

Разработка и поддержка: Eterion, 2016