Стартує зимовий чемпіонат Донецької області із футболу.

Стартує зимовий чемпіонат Донецької області із футболу.

У суботу,2 грудня пройдуть матчі першого туру зимового чемпіонату Донеччини із футболу. Заявки на участь в ньому подали 9 команд. Окрім учасників чемпіонату області минулого літнього сезону «Сафпір»(Краматорськ), «Форум-авто»(Краматорськ), «Прометей»(Велика Новосілка), ФК «Слов’янськ» та УОР ім.. С. Бубки (Бахмут) ,яке буде грати двома складами,до змагань долучаються дебютанти — ФК «Долина»(Слов’янський район), «Енергія» (Курахове) та «Авангард — U-17»(Краматорськ).
Як зазначено у регламенті ,ігри будуть проводитися по суботах та неділях на полях із синтетичним покриттям(стадіон «Колос» у Великій Новосілці та поле і синтетичним покриттям у Саду Бернацького у Краматорську). Тривалість матчу – два тайми по 35 хвилин. У кожному матчі можна робити по 9 замін. При цьому команди можуть заявляти по три гравці-професіонали,які не задіяні у навчально-тренувальних зборах та іграх команд,із якими у них укладені діючі контракти. Кількість вільних агентів – не обмежена. За два тури до закінчення змагань дозаявка гравців припиняється. Орієнтовна дата завершення чемпіонату -17 лютого 2018 року.
Отже у першому турі зустрічаються : 10.00-ФК «Слов’янськ»- «Авангард -U-17»(Краматорськ).11.30- «Сапфір»(Краматорськ)- «УОР ім.С.Бубки-2» (Бахмут),13.00 «Прометей»(В. Новосілка )-«УОР і.С.Бубки-1» (Бахмут). 3 грудня о 13.00 розпочнеться гра «Енергія»(Курахове) — «Долина»(Слов.р-н). Всі матчі відбудуться у Краматорську на полі у Саду Бернацького.

Світлина від Mykola  Guisse.

,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016