Стартує «зимка»

Стартує «зимка»

У перший день грудня розпочинається зимовий чемпіонат Донецької області. Цьогоріч турнір отримав статус «відкритий». Оскільки у змаганнях погодилася брати участь дві команди із сусідньої Харківської області — «Аркада» (Харків) та ФК «Борова».
Натомість не буде минулорічних переможця та бронзового призера – ФК «Прометей»(Велика Новосілка) та «Сапфір» (Краматорськ). Отже,у будь якому випадку у змагань переможцем виявиться новий клуб.
Вирішено,що на першому етапі змагань 7 команд зіграють одна із іншою по колу. А потім чотири кращі на етапі «Плей-офф» проведуть півфінальні та фінальні матчі. За традицією команди зможуть користуватися послугами «легіонерів»- професійних футболістів,які знаходяться у відпустках чи то не мають діючих контрактів. Таких гравців у кожному матчі не може бути більше трьох у складі суперників.
У першому турі ,у суботу 1 грудня о 10.00 на полі із синтетичним покриттям у Саду Бернацького зустрінуться «Форум-авто» (Краматорськ) та ФК «Долина». Решта матчів «Авангард- Ю-19» та «Авангард — Ю-17» і ФК «Слов’янськ»- «Аркада» (Харків) пройдуть у резервні дні.

 Ð¡Ð²Ñ–тлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016