«Сапфір» — володар Супперкубку Донецької області

Як і минулого року,почесний трофей розіграли краматорський «Сапфір» та «Шахтар» із Родинського.
Якщо минулого разу краматорчани шальки терезів на свій бік схилили лише у доданий арбітром час, перемігши із рахунком 2:1,то нинішній розіграш був більш передбачуваним.
Справа у тому,що»сапфірівці» взимку регулярно брали участь в офіційних турнірах та товариських спарингах ,а от їх суперники не лише значно омолодили склад,але й тільки-но розпочали регулярні тренування. Отож і вийшло змагання у швидкості «Мерседеса» із «Таврією».
Щоправда,майже дві третини першого тайму родинці виглядали впевнено. Намагалися контролювати м’яч на власній половині поля,стримували атаки суперників і не давали можливості їм розігнати «фланги». Та мало – помалу кількість атак господарів переросла у якість. Данило Плахін виграв боротьбу на другому поверсі у своїх опонентів і головою невідпорно пробив під поперечину. А потім ,на початку другого тайму,сімдесят сьомий номер господарів поля зіграв на випередження і опинившись сам на сам із голкіпером «гірників» з гострого кута перекинув шкіряну сферу у дальню дев’ятку. «Мавр» зробив свою справу і поступився місцем іншому форварду – Олександру Ситніку,який теж долучився до тріумфу своєї команди.Він дотепно обіграв свого опонента,а потім витримав паузу і не став сам бити по воротах із незручної позиції,а відпасував у вільну зону,куди увірвався Олександр Мачулін. Він закріпив остаточний рахунок зустрічі 3:0 на користь «Сапфіру».
Кращими гравцями Супер Кубку названі Данило Плахін із «Сапфіра» та Олексій Лукашов у складі «Шахтаря».

Світлина від Mykola Guisse.

Світлина від Mykola Guisse.

Світлина від Mykola Guisse.

 

 

Разработка и поддержка: Eterion, 2016