Розпочалися святкові нагородження юних учасників «Ліги Шкільного Футболу»

Передріздвяні ,передноворічні дні завжди запам’ятовуються не через мерехтіння численних ліхтариків та гірлянд,що виникають навіть у самих непередбачуваних місцях,не через відкриті ялинкові базари та особливу метушню поблизу торгових комплексів. А через те,що на зважаючи на вік і на те,що ти вже давно не віриш у наявність Діда Мороза,душа неодмінно очікує дива,і ці дива інколи мають місце!
Як світилися очі малюків,коли посеред тренування,та засвоєння прийомів зупинки м’яча у спортивному залі ЗОШ №35,відчинилися двері і перед ними постав… Ні не «Миколай –бородатий» у червоному кожусі із велетенським мішком, а заступник голови ГС ФФДО Олег Зубарев,регіональні менеджери проекту «Ліга шкільного футболу» два Максими — Денисенко та Крилевський. Вони для школяриків принесли сітку із новенькими футбольними м’ячами та святкові подарунки від голови Громадської спілки «Федерація футболу Донецької області» Максима Єфімова. Гості привітали учнів перших-четвертих класів,які займаються у секціях футболу,побажали їм сумління та наполегливості за шкільними партами та спортивному майданчику,і звичайно ж,успіхів у навчанні. А потім було фото на згадку.
У школі № 25,яку офіційні особи відвідали потім,тренування вже закінчилося і діти,вже збиралися додому,а тут такий приємний сюрприз !
Спортивний зал ЗОШ №1 у ці дні облаштований для дитячої новорічної вистави,тому тут учасники проекту «Ліга шкільного футболу» зробили фотосесію під святково прикрашеною ялинкою.
Молодші школярики ЗОШ №32 взимку займаються у малопристосованому для гри у футбол залі,проте занять улюбленим видом спорту не полишають. Навіть приводять своїм молодших братиків та сестричок. А тому вони впевнені,успіхи на футбольних майданчиках до них неодмінно прийдуть.
Завтра святковий тур і вручення подарунків всім учасникам проекту «Ліга шкільного футболу» буде продовжено.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016