Працівники Федерації футболу Донецької області разом із керівництвом громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області» зустрілися із Захисниками Вітчизни,які проходять лікування та реабілітацію у військових госпіталях та санаторіях Донеччини.

Працівники Федерації футболу Донецької області разом із керівництвом громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області»,офіційними особами управління у справах фізичної культури та спорту ОДА,представниками ФК «Авангард»(Краматорськ) та вихованцями його дитячої академії у день святкування 26 річниці Збройних сил України зустрілися із Захисниками Вітчизни,які проходять лікування та реабілітацію у військових госпіталях та санаторіях Донеччини.
До хірургічного відділення 66 Львівського мобільного госпіталю,що базується в Покровську, гості завітали із подарунками-яблука та мандарини,тістечка та напої,сувенірна продукція та атрибутика ФФДО ,а родзинка вшанування — кулінарний шедевр-величезний торт-футбольне поле із м’ячем та поздоровленням із роковинами Збройних Сил. Звичайно ж ,воїни були задоволені такою повагою,розповідали про своє ставлення до улюбленої «гри мільйонів» та давали прогнозу відносно вечірнього матчу Ліги чемпіонів між «Шахтарем» та «Манчестер Сіті».
— Дуже приємно,- сказав підбиваючи підсумки зустрічі заступник начальника госпіталю по роботі із особовим складом Микола Іванов,- що до наших воїнів,які знаходяться на лікуванні,увага громадськості,волонтерів та взагалі всіх небайдужих людей,прикута не лише у дні свят,але й повсякчас. Як лікар,і як офіцер знаю,що інколи добре слово,моральна підтримка,знаки поваги лікують краще за будь які ліки. Тому сподіваюсь на те ,що така співпраця продовжиться і триватиме до повної перемоги.
А воїни,які проходять лікування у 65 військовому госпіталі,що базується у Часів ярі,розповіли що у себе поблизу позицій облаштували майданчик. Отож футбольні м’ячі та форма із символікою Збройних Сил України та федерації футболу Донецької області будуть дуже доречними. А доброю згадкою про цей святковий день будуть світлини ,зроблені і їдальні відділення.
У Святогірському «Обласному госпіталі для ветеранів війни» із військовослужбовцями,що проходять реабілітацію після отриманих поранень зустрічались вихованці футбольної академії краматорського «Авангарду» та офіційні представники цього клубу. У дружній та святковій атмосфері відбулася бесіда про нинішнє життя-буття Захисників Вітчизни та їх службу у зоні АТО. Виявилося,що серед людей із різних куточків України чимало прихильників саме краматорського клубу,які слідкують за його виступами та здобутками. Отже, доземний уклін Вам,наші воїни та слова подяки за відданість справі і вірність нашій Державі.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

 

Разработка и поддержка: Eterion, 2016