Підбиваємо підсумки 14 туру чемпіонату Донецької області з футболу серед аматорів.

Світлина від ФК "Долина".

Підсумки 14 туру чемпіонату Донецької області з футболу серед аматорів 2019.

  Гольові феєрії в Родинському та Добропіллі і тактичне проистояння в Слов’янську. 14 тур подарував вболівальникам багато забитих м’ячів і знатно допомоіг в статистичних показниках «забиті/пропущені» «Сапфіру».

— Олександр Ситнік забив 4 м’ячі у ворота Родинського. Не потрібно було керівництву ГС «ФФДО» злити форварда і знімати його забиті голи у ворота «Алекса». Бомбардир зробив покер та удостоївся звання кращого гравця 14 туру.

— Голеспад у Добропіллі. 10 забитих м’ячів на дві команди і непердбачуваний хід поєдинку. Завдякий цій перемозі, ДВУОР обходить в турнірній талиці «Долину» і створює ще більшу щильність в середині турнірної таблиці.

— Протистояння між «Долиной» і «Прометеєм» завершилося перемогою гостей. Абсолютно, як здавалося на перший погляд, рівний матч гості з Новосілки завдяки підбору виконавців змогли перетворити у впевнену перемогу в підсумку. На «Прометей» тепер здійснюється неабиякий тиск у зв’язку із лідерством в Першості, а тому матчі цієї команди дивитися набагато цікавіше. А поки Новосилківці продовжують переможну ходу, їм у спину дихають ще три колектива, які знаходяться на відстані однієї перемоги від першої сходинки. Далі буде.

Світлина від Захаренка Сані.

Світлина від Захаренка Сані.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016