Підбиваємо підсумки 12 туру чемпіонату Донецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року.

Підбиваємо підсумки 12 туру чемпіонату Донецької області з футболу серед аматорів сезону 2019 року.

Світлина від ФК "Долина".
  • На початку другого кола ФК «Слов’янськ» своєю перемогою над лідерами чемпіонату ФК «Покровськ» розкрутили інтригу до рівня американських гірок. Тепер вже дві команди знаходяться на відстані трьох залікових балів від першої сходинки (а у краматорського «Сапфіра» ще є гра в запасі, завдяки якій він може зравнятися с «Прометеєм» та «Покровськом».
  • Та і сам ФК «Слов’янськ» не пасе задніх. Незважаючи на не дуже впевнений почток чемпіонату, слов’янці наздоганяють лідерів, раз-по-раз створюючи сенсації. Тому, можна сміливо стверджувати, що друге коло чемпіонату не залишить байдужими вболівальників, адже будь-яка помилка лідерів може привести до зміни «короля» .

   Світлина від Захаренка Сані.


  • Світлина від Захаренка Сані.
  • Знявся з чемпіонату Донецької області «Алекс». Лист із офіційною заявою керівництва недійшов до офісу ГС «ФФДО».
  • Слід відзначити, що сенсації у 12 туру на футбольних полях не завершилися. Сенсаційно і вперше в історії чемпіонатів Донецької області серед аматорів кращим гравцем і тренером стає одна людина!

 

Сергій Федоренко — головний тренер і за сумісництвом — нападник ФК «Слов’янськ» стає нашим лауреатом 12 туру.
Підопічні Федоренка обіграли на виїхді лідера чемпіонату — ФК «Покровськ», що вже говорить багато. За перший рік існування ФК «Покровськ», футбольна спільнота Донеччини зрозуміла, що дуже важко увезти хоча б заліковий бал зі стадіону «Металург», але слов’янцям це вдалось. І не в останню чергу завдяки голу-шедевру Сергія Федоренка, який точним пострілом переламав хід поєдинку і допоміг своїм підопічним-одноклубникам тріумфувати в Покровську, тим самим піднявшись на четверту сходинку в турнірній таблиці.
Світлина від Захаренка Сані.

,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016