Першим володарем Кубку М.В.Єфімова стали слов’янці.

В останній день березня першими на поле із синтетичним покриттям в Саду Бернацького вийшли юні футболісти. Гравці 2003 року народження із Бахмутського вищого училища олімпійського резерву та слов’янської КДЮСШ «Словхліб» без перешкод у » Фіналі Чотирьох» здолали своїх суперників із Мирнограду та Дружквки.
В цілому юні бахмутчани домінували на поле і протягом лише першого тайму мали як мінімум тричі відкривати рахунок у поєдинку. Та слов’янці вистояли і у другому таймі створили кілька небезпечних моментів у воріт суперників . Втім, гра завершилася нульовою нічиєю. За підсумками попередніх поєдинків ,слов’янці мали кращу різницю забитих та пропущених м’ячів(всього на один). Але ж програли матч попереднього етапу. Отже саме гравці КДЮСШ «Словхліб» запропонували суперникам та організаторам виявити переможця у серії пенальті. ДВУОРівці пропозицію підтримали. Після двох перших ударів рахунок був рівний 1:1.А ось у другому бахмутчани не влучили у ворота. А потім іще один удар відбив голкіпер слов’янців. Отже перемога КДЮСШ «Словхліб» із рахунком 4:2.Кращими гравцями фіналу названо Артема Дмитрієва із Слов’янська та Євгена Бабія із Бахмута.