Один із найбільш відомих та титулованих клубів Донеччини — родинський «Шахтар» відзначив своє двадцятиріччя.

Один із найбільш відомих та титулованих клубів Донеччини — родинський «Шахтар» відзначив своє двадцятиріччя. Власне,засновано клуб було у березні 1998 року. Тому урочисті вітання іще попереду. А у залі  І за традицією,зробили це під час культурно-спортивного свята «Віват, футбол!».
Власне сказати,що футбол та гравців місцевої команди в містечку обожнюють,це не сказати нічого. А тому гравці та тренери і цей день почули не лише приємні та такі потрібні слова на свою адресу,але й подарунки-сертифікати на придбання м’ячів та форми,іншого тренувального інвентарю.
Слід зазначити,що за час свого існування клуб чотири рази ставав срібним і чотири бронзовим призером Чемпіонату області з футболу, володарем Кубка Міністерства вугільної промисловості України та десятикратним чемпіоном Кубка Покровска. За 20 переможних футбольних років команда виховала 20 кандидатів в майстри спорту з футболу.
Та й минулого сезону, «гірники» за різних причин втративши декілька ключових гравців,змогли виправити ситуацію і вперше вибороли Кубок Донеччини та зайняли третє місце у чемпіонаті. До речі,на цьому факті зупинився заступник голови ГС «ФФДО» Олег Зубарев,нагороджуючи колектив бронзовими медалями. Він висловив сподівання,що «бронзовий синдром» врешті решт буле подолано,і вихованці тренера Олександра Костюка зможуть завоювати комплекти нагород більш цінного металу.
В у тому,що успіхи неодмінно будуть,ні у кого не має сумніву. Профспілка ДП ВК «Краснолиманська» опікується колективом,дбає про розвиток його інфраструктури. І як запевнив її лідер,а ще й по сумісництву президент футбольного клубу «Шахтар» Валентин Щепотін,у подальшому фінансування футболу в місті буде лише збільшуватися.
— Дуже приємно,- відзначив він,- що молодь ,дивлячись,як грають футболісти основного складу,приходять на заняття до секцій. Зараз грі навчаються більш як сто юних мешканців містечка. І,головне,що в них непогано виходить. В чемпіонаті області серед ДЮСШ маленькі «гірники» не пасуть задніх,постійно завойовуючи чемпіонські та інші титули. І в цій спадковості запорука майбутніх успіхів дорослої команди.
Вихованці команди «Шахтар-юніор» 2007 року народження у цей вечір також отримали подарунки від обласної федерації футболу.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

 

 

Разработка и поддержка: Eterion, 2016