На горизонті Суперкубок Донецької області.

На горизонті Суперкубок Донецької області.

Краматорське дербі, яке за останні роки стало справжньою прикрасою будь-якого турніру під егідою ГС «ФФДО» знову запрошує вболівальників на стадіон. 27 квітня 2019 року в Саду Бернацького відбудеться матч за Суперкубок Донецької області між двома краматорськими аматорськими «грандами» «Сапфіром» та «Форум-авто».
Протистояння цих двох команд завжди запалює пристрасті на трибунах, однак в битві за Суперкубок ці команди зустрічатимуться вперше. Тому, можна констатувати, що футбольний сезон на Донеччині розпочнеться з запеклого двобою, який підніме рівень напруги в чемпіонаті до самої осені.

Як підходять до цього матчу обидві команди?
«Сапфір» не брав участь в зимньому чемпіонаті Донецької області з футболу, вирішивши дещо відпочити. В команді відбулися кадрові зміни – прийшли нові футболісти та змінився головний тренер. Саме новий «коуч» та молодий спеціаліст – Александр Алиев привів команду до перемоги в Кубку «Донбасенерго». До речі, в півфіналі Кубку із рахунком 3-1 був переможений саме «Форум-авто». «Сапфір» зміг утримати в своїх рядах всю атакуючу міць – Олександр Ситнік, Денис Мачулін, Євген Швидкий та Олександр Шихов будуть рушійною силою краматорців в регулярному чемпіонаті.
«Форум – авто» не міг на 100 відсотків продемонструвати свій прогрес взимку через постійні скандали з арбітрами, але незважаючи на це, все одно забрав «золото» зимового чемпіонату. В Кубку «Донбасенерго» автомобілисти спокійно вийшли з групи та здолали чвертьфінальний бар’єр. Але зустріч з вічним візаві не дозволила перемогти у двох зимових турнірах поспіль, як зробив це «Прометей» в минулому році. Навіть з усіма проблемами на футбольному полі і за його межами, «Форум-авто» не розгубив свою міць та волю до перемоги. Хто знає, можливо, саме цілеспрямованим та мотивованим автомобілістам вдасться перемогти «Сапфір», який виграв в усіх турнірах під егідою ГС «ФФДО», в яких брав участь.

 

Разработка и поддержка: Eterion, 2016