Міжсезоння :Арбітри випробували сучасні засоби зв’язку.

Міжсезоння :Арбітри випробували сучасні засоби зв’язку.

Аматорські команди Донеччини після невеличких літніх канікули розпочали підготовку до другого кола чемпіонату області. У Слов’янську на стадіоні ім.Ю.П,Скіданова(колишній-«Хімік») місцевий спортивний клуб зустрівся із командою «Аркада» із міста Харкова,яку очолює добре знайомий шанувальникам футболу нашого регіону наставник Віктор Загнойко. У першому таймі суперники не виявили сильнішого,хоча моменти були створені як у одних,так і інших воріт. А у другій половині зустрічі господарі провели дві блискавичні,але головне результативні атаки. Отже,рахунок 2:0 на користь слов’янців.
Цей товариський спаринг неодмінно увійде в історію нашого футболу. Адже вперше суддівська бригада,а це арбітр Андрій Зайцев та його асистенти Максим Васильченко та Наталя Ольшанська,провела матч із використанням сучасних медійних засобів,А саме – мобільних передавачів та гарнітур. Як зізнався після гри головний арбітр матчу,спочатку виникали деякі незручності технічного характеру,а потім –призвичаїлися.
«Система,- сказав Андрій,- допомагає всій бригаді діяти чітко та злагоджено,оперативніше реагувати на будь-яке порушення правил на будь-якому клаптику поля». Як наслідок,під час поєдинку не було зараховано три взяття воріт,які відбувалися із різними порушеннями правил.
Як ми вже повідомляли,друге коло розпочнеться у суботу 18 серпня. Відбудуться чотири матчі :ФК «Слов’янськ»- «Локомотив», «Сапфір» -«ДВУОР- Бахмут», «Форум-авто» — «Авангард-Ю-19», «Шахтар»- ФК «Долина». У зв’язку із участю команди «Хлібороб» у турнірі ВФСТ «Колос» АПК України її гру із «Прометеєм» із Великої Новосілки перенесено на резервний день.
Також визначено дати трьох матчів першого кола,що раніше не відбулися. Отже у суботу 11серпня у Лимані зіграють «Локомотив» та «Енергія-Спорт для всіх»(Курахове). Арбітром цієї зустрічі призначено Андрія Зайцева із Дружківки. Асистентами Дмитра Старкова та Олексія Бондаренка із Краматорська,А інспектором буде їх земляк Валентин Мельніков.
У середу ,15 серпня у Покровську гратимуть «Шахтар»(Родиньске) та «Авангард- Ю-19»(Краматорськ),а в іншу середу ,22 серпня ,у Слов’янську на стадіоні ім. Ю. П. Скіданова (колишній «Хімік») силами поміряються ФК «Слов’янськ» та «ДВУОР-Бахмут».

Світлина від Mykola  Guisse.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016