Архив меток | Новости

Світлина від Mykola  Guisse.

В офісі ГС «ФФДО» відбулася робоча нарада арбітрів,які працюють на чемпіонаті Донецької області.

Головуючі — заступник голови ГС «ФФДО» Олег Зубарев та голова комітету арбітрів ГС «ФФДО» Олександр Омельченко підбили підсумки першого кола обласного чемпіонату серед аматорських команд.

Світлина від Mykola  Guisse.

В матчі четвертого туру Чемпіонату України із футболу у Прем’єр лізі між командами «Чорноморець»(Одеса)- «Десна» (Чернігів) дебютував арбітр із Слов’янська Олександр Омельченко.

Судячи із відгуків як тренерських штабів обох команд,так і офіційних осіб,провів цю гру наш тридцятирічний земляк,впевнено та кваліфіковано.

Світлина від Mykola  Guisse.

У Слов’янську пройшов Другий обласний турнір із футболу пам’яті Ю.П.Скіданова.

У Слов’янську пройшов Другий обласний турнір із футболу пам’яті Ю.П.Скіданова. Дуже символічно,що саме юнаки 2003\04 років народження відкрили літній сезон на оновленому газоні стадіону,який віднині носить ім’я легенди слов’янського футболу,засновника та головного тренера найтитулованішої команди Донеччини. У півфіналах зіграли команди «Альтаїр» із Дружківки та «Аванагрд-ТЕЦ» із Миколаївки. Втім,впертої боротьби у цьому матчі не вийшло,бо клас […]

Світлина від Mykola  Guisse.

Як журналісти із управлінцями у футбол грали

Напередодні свого професійного свята ініціативна група «акул пера та мікрофону» Донеччини вирішила відзначити цю подію не за банкетним столом,а на спортивному майданчику. Було вирішено зіграти футбольний матч.

Світлина від Mykola  Guisse.

Чемпіонат Донецької області серед ДЮСШ. Фінали.

Чемпіонат Донецької області серед ДЮСШ . Старша вікова категорія. Команди 2001\02 років народження. Матч за третє місце. КДЮСШ «Словхліб» — «Альтаїр»(Дружківка) 1:1 ,2:4 по пен. Слов’янці першими скористалися помилкою воротаря суперників та відкрили рахунок у матчі. Проте,дружківці оговталися у другій половині матчу повністю перегравали своїх суперників на всіх ділянках поля. Врешті решт врятували нічию,а в […]

Разработка и поддержка: Eterion, 2016