Матч — INFO

1 ТУР

1 «Локомотив»
(Лиман)
ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ)
2:5
2 «Прометей»
(В.Новосілка)
«Хлібороб»
(Олександр. р-он)
6:1
3 «ДВУОР-Бахмут»
(Бахмут)
«Сапфір»
(Краматорськ)
2:3
4 «Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

«Форум-авто»
(Краматорськ)
0:2
5 ФК «Долина» «Шахтар»

(Родинське)«

3:0

2 ТУР

6 «Шахтар»
(Родинське)
«ДВУОР»
(Бахмут)
0:0
7 ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ)
«Енергія-Спорт для всіх» (Курахове) 1:0
8 «Хлібороб»
(Олександр. р-он)
«Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

0:5
9 ФК «Долина» «Прометей»
(В.Новосілка)
1:2
10 «Сапфір»

(Краматорськ)

«Локомотив»

(Лиман)

4:2

3 ТУР

11 «Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)

 

«Форум-авто»
(Краматорськ)
0:5
12 ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ)
«Сапфір»

(Краматорськ)

0:6
13 «Локомотив»

(Лиман)

«Шахтар»
(Родинське)
0:3
14 «Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

ФК «Долина» 1:0
15 «ДВУОР»
(Бахмут)
«Прометей»
(В.Новосілка)
2:0

 

4 ТУР

16 Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)

 

  «Сапфір»

(Краматорськ)

0:4
17 «Форум-авто»
(Краматорськ)
  «Хлібороб»
(Олександр. р-он)
1:1
18 ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ)
  «Шахтар»
(Родинське)
2:4
19 «ДВУОР»
(Бахмут)
  «Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

2:0
20 «Прометей»
(В.Новосілка)
  «Локомотив»

(Лиман)

+:-

5 ТУР

21 «Хлібороб»  (Олександр. р-он)   Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)    4:3
22 «Форум-авто»
(Краматорськ)
  ФК «Долина» 3:1
23 «Шахтар»
(Родинське)
  «Сапфір»

(Краматорськ

2:4
24 «Прометей»
(В.Новосілка)
  ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ
4:0
25 «Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

  «Локомотив»

(Лиман

6:0

6 ТУР

26 Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)

 

  «Шахтар»
(Родинське)
1:0
27 «Хлібороб»
(Олександр. р-он
  ФК «Долина» 1:4
28 «Сапфір»

(Краматорськ)

  «Прометей»
(В.Новосілка)
4:0
29 «Форум-авто»
(Краматорськ)
  «ДВУОР»
(Бахмут)
2:1
30 ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ)
  «Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

1:1

7 ТУР

31 ФК «Долина» Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)

 

5:1
32 «Шахтар»
(Родинське)
«Прометей»
(В.Новосілка)
1:3
33 «ДВУОР»
(Бахмут)
«Хлібороб»
(Олександр. р-он)
6:2
34 «Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

«Сапфір»

(Краматорськ)

0:3
35 «Локомотив»

(Лиман)

«Форум-авто»
(Краматорськ)
1:1

8 ТУР

36 Прометей»
(В.Новосілка)
Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)

 

6:1
37 «ДВУОР»
(Бахмут)
ФК «Долина» 2:2
38 «Хлібороб»
(Олександр. р-он)
«Локомотив»

(Лиман)

1:1
39 Шахтар»
(Родинське)
«Авангард-Ю-19»

(Краматорськ)

40 «Форум-авто»
(Краматорськ)
ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ)
1:1

9 ТУР

41 «Енергія-Спорт для всіх» (Курахове) «ДВУОР» (Бахмут) 2:3
42. «Авангард-Ю-19» (Краматорськ) Прометей» (В.Новосілка) 4:2
43 ФК «Долина» «Локомотив» (Лиман) 3:0
44. ФК «Слов’янськ» (Слов’янськ) «Хлібороб» (Олександр. р-он) 2:0
45. «Сапфір» (Краматорськ) «Форум-авто» (Краматорськ) 4:2

10 ТУР

 

46. «Енергія-Спорт для всіх» (Курахове) «Авангард-Ю-19» (Краматорськ) 1:1
47. «Локомотив» (Лиман) «ДВУОР» (Бахмут) 0:1
48. ФК «Долина» ФК «Слов’янськ» (Слов’янськ) 1:3
49. «Форум-авто»
(Краматорськ)
«Шахтар»
(Родинське)
1:2
50. «Хлібороб» (Олександр. р-он) «Сапфір» (Краматорськ) 0:2

11 ТУР

51. «Локомотив»

(Лиман)

«Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)

 

3:1
52. ФК «Слов’янськ»
(Слов’янськ
«ДВУОР»
(Бахмут
2:0
53. «Прометей»
(В.Новосілка)
«Форум-авто»
(Краматорськ)
1:1
54. «Сапфір»

(Краматорськ)

ФК «Долина» 5:1
55. «Шахтар»
(Родинське)
«Хлібороб»
(Олександр. р-он)
4:2

12 ТУР

56   ФК «Слов’янськ»   «Локомотив» (Лиман)  
57 «Хлібороб» (Олександр. р-он)   «Прометей» (В.Новосілка) +:-
58 «Сапфір» (Краматорськ)    «ДВУОР-Бахмут» (Бахмут)  5:1
59. «Форум-авто» (Краматорськ)   «Авангард-Ю-19» (Краматорськ) 4:2
60 «Шахтар» (Родинське)   ФК «Долина» 2:0

13 ТУР

61 «ДВУОР»(Бахмут)    «Шахтар» (Родинське) 1:2
62 «Енергія-Спорт для всіх» (Курахове)   ФК «Слов’янськ» (Слов’янськ) 2:1
63 «Авангард-Ю-19» (Краматорськ)    «Хлібороб» (Олександр. р-он) 4:1
64 «Прометей» (В.Новосілка)   ФК «Долина» -:+
65 «Локомотив» (Лиман)    «Сапфір» (Краматорськ) 3:5

14 ТУР

66 «Форум-авто» (Краматорськ)    «Енергія-Спорт для всіх (Курахове) 6:1
67 «Сапфір» (Краматорськ)   ФК «Слов’янськ» (Слов’янськ) 2:2
68 «Шахтар» (Родинське)   «Локомотив» (Лиман) 2:0
69 ФК «Долина»   Авангард-Ю-19» (Краматорськ) 0:2
70 «Прометей» (В.Новосілка)    «ДВУОР» (Бахмут) -:+

15 ТУР

71 «Сапфір» (Краматорськ)   Енергія-Спорт для всіх»(Курахове) 9:3
72 Хлібороб» (Олександр. р-он)   «Форум-авто» (Краматорськ)  2:4
73 «Шахтар» (Родинське)   ФК «Слов’янськ» (Слов’янськ) 1:3
74 «Прометей»    «Долина» +/-
75 Локомотив» (Лиман)   Авангард Ю-19 2:5

Разработка и поддержка: Eterion, 2016