Кубок Регіонів UEFA. Півфінальні матчі в Саду Бернацького.

Сьогодні відбулися перші матчі зональних змагань Кубку Регіонів. Цього року, Краматорськ отримав право приймати у себе гостей з Луганської, Дніпропетровської та Запорізької областей. Господарі поля зустрілися із командою з Дніпра, а Луганські футболісти мали зіграти із Запоріжанами.
Донецька область впевнено перемогла своїх візаві — 6-2. Але, все ж таки незлагодженість на початку матчу дали про себе знати: після першого тайму рахунок був нічийним — 2-2. В другому таймі господарі поля швидко взяли гру під контроль і чотири рази вразили ворота Дніпрян.
А Луганські футболісти автоматично вийшли до фіналу через неявку суперника. Таким чином, 26 квітня на нас очікує фінальний матч між Луганською та Донецькою областями.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016