«Кубок Довіри» ФФУ. Семінар в Донецькій області.

05 листопада у м. Краматорськ в Авангард-Холі стартував новий соціальний проект «Кубок Довіри».

У співпраці з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, у партнерстві з Національною поліцією України і Федерацією футболу України, Благодійний фонд «Розвиток футболу України» проваджує соціальний проект «Кубок Довіри»

Проект побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу. Вона ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин дітей між собою та з представниками правоохоронних органів, взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень один до одного.

З 5 по 6 листопада у місті Краматорськ, за підтримки Федерації футболу Донецької області, пройшла перша хвиля проекту в Донецькій області. Було залучено 18 працівники Національної поліції з різних регіонів Донеччини, проведено масу як теоретичних, так і практичних занять. Отримані знання наші волонтери застосують у роботі з дітьми задля створення футбольних команд. Діти матимуть змогу тренуватися зі своїми наставниками-полісменами та усіляко взаємодіяти з ними. Далі команди візьмуть участь у регіональних змаганнях, а вже в березні 2019 року команди-переможці змагатимуться за «Кубок довіри» у м. Київ.

 

ФОТО З СЕМІНАРУ ПЕРШОЇ ГРУПИ

ФОТО З СЕМІНАРУ ДРУГОЇ ГРУПИ

Світлина від Сані Косевича.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016