Кубок Донбасу з футзалу серед дівчат.

21 квітня у стінах Донбаського державного педагогічного університету відбулося відкриття «Кубку Донбасу з футзалу» серед дівчат.

Участь у цьому турнірі беруть чотири команди з Донецької та Луганської областей: «Багіра» м. Лиман, «Колос» Слов`янський район, СПБЛ м. Сєвєродонецьк, та команда «ЛПК» з міста Лисичанськ. Підтримати своїх дівчат приїхав президент асоціації жіночого футболу Луганської області Микола Нікішин.
Окрім церемонії відкриття, на якій були присутні представники Асоціації футзалу Донецької області, а саме: Президент АФДО Владислав Лаврик та віце-президент Данило Дичко, глядачів очікувало відразу шість матчів за участю команд-учасниць. На свято завітала і Світлана Омельченко — берегиня Донбаського державного педагогічного університету, який тепло зустрів дівчат-футзалісток.
Дівчата вкотре довели, що вміють грати у футбол не гірше, аніж хлопці, і задовольнили публіку результативними поєдинками. Але не зважаючи на переконливі перемоги дівчат із «Багіри», переможець турніру визначиться 29 квітня у Сєвєродонецьку, адже саме там відбудуться фінальні матчі розіграшу Кубку.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

Світлина від Асоціація футзалу Донецької області.

,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016