«Хет-трик» «Сапфіру» у розіграші Кубку Голови ОДА

«Хет-трик» «Сапфіру» у розіграші Кубку Голови ОДА

«Сапфір» (Краматорськ) – «Яруд» (Маріуполь) 2:2 (по пен. 5:4)

П’ятий розіграш Кубку Голови Донецької ОДА,як і чотири попередніх, зібрав найкращі аматорські колективи області. А фінал, як завжди, подарував незабутні емоції, як для учасників, так і для глядачів. Цього разу в останньому офіційному матчі літнього сезону року, який відходить, зійшлися краматорський «Сапфір» та маріупольський «Яруд».Щоправда, єдиний учасник чемпіонату України серед аматорів від нашої області, приїхав до Краматорська без п’яти досвідчених гравців основного складу. Тим не менше іще у першому таймі підопічним Дмитра Єсіна завдяки зусиллям Володимира Кілікевича відкрити рахунок.

Втім, іще у першому таймі господарі майданчика, як мінімум тричі, могли відігратися. На заваді ставали голкіпер маріупольців Ярослав Хоменко, визнаний, до речі, кращим гравцем фіналу, поперечина воріт, та свисток арбітра із Сіверодонецька Олександра Головкова, який після подачі кутового на 38 хвилині зустрічі, положення «поза грою».

Так і складалося, що «Сапфір» після голу у власні ворота домінував на полі, а «Яруд» впевнено захищався, раз по раз «показуючи зуби» у контратаках. У другій половині матчу все перевернулося із ніг до голови, коли протягом кількох хвилин Олександр Ситнік, до речі, теж отримавший статуетку «кращого гравця» турніру, відзначився двічі.

Та фінали тим і цікаві, що непередбачувані. Наприкінці матчу маріупольці після розіграшу кутового, відновили рівновагу, після якої настала черга футбольної «лотереї» .А у ній Фортуна посміхнулася підопічним Романа Федоренка, які із «точки» жодного разу не схибили. Отже-тричі поспіль, останні змагання сезону в нашій області виграє «Сапфір». До речі, цього сезону Суперкубок, Кубок Донеччини, Кубок чемпіонів області та Кубок Голови обласної ОДА знову зимуватимуть в офісі ФК «Сапфір».

Підбиваючи підсумки змагань, начальник управління фізичної культури та спорту обласної державної адміністрації Володимир Мицик наголосив, що фінал останнього турніру літнього сезону був по-справжньому запеклий та непередбачуваний. Подякував гравцям за наполегливість та характер, висловив впевненість, що у подальшому клас футболістів та рівень боротьби в обласних аматорських змаганнях лише зростатимуть.