Андрій Павелко відкрив футбольний стадіон у Краматорську.

У вівторок, 13 червня, в Краматорську було відкрито новий футбольний стадіон. Символічну стрічку перерізали президент Федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, голова Донецької ОДА Павло Жебрівський, мер Краматорська Андрій Панков, а також голова Донецької обласної федерації футболу Максим Єфімов.

Не так давно керівництво ФФУ під час робочого візиту в Краматорськ, який відбувся 19 травня, інспектувало хід будівельних робіт на стадіоні. І тоді Андрій Павелко пообіцяв невдовзі приїхати на відкриття місцевої арени. «Вітаю Краматорськ з відкриттям цього сучасного футбольного поля. Радий, що в Донецькій області між місцевою владою та обласною федерацією футболу є тісна співпраця, що дозволяє реалізувати такі важливі проекти. На цьому полі невдовзі проходитимуть турніри «Шкіряний м’яч» та «Фестиваль чемпіонів», який стартує 15 червня у Києві. Впевнений, що завдяки таким стадіонам ще більше дітей зможуть долучитися до занянь футболом. Загалом, до кінця цього року в області буде введено в експлуатацію 85 футбольних майданчиків та полів. За допомогою футболу і дитячих позитивних емоцій ми лише зміцнимо мир, який панує в місті вже кілька років», — зазначив під час виступу президент ФФУ.

Павло Жебрівський, у свою чергу, подякував керівництву ФФУ за сприяння в розвитку спортивної інфраструктури та пообіцяв докладати максимум зусиль для того, щоб якомога більше дітей з Краматорська та усієї Донецької області займалися спортом.

Пізніше достойники також взяли участь у відкритті нового футбольного майданчика в містечку Миколаївка, що неподалік Слов’янська, звідки в 2014 році почалися бойові дії на Донбасі. Відкриваючи майданчик, що знаходиться на території школи № 3, очільник національної асоціації подарував маленьким футболістам м’ячі та набори ігрового екіпірування, а також висловив сподівання, що у майбутньому тут з’являться молоді та талановиті гравці на кшталт Ігоря Бєланова, Олега Протасова та Андрія Шевченка.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

Світлина від Mykola  Guisse.

 

 

, ,

Разработка и поддержка: Eterion, 2016