Аматорські колективи Донеччини розпочинають боротьбу за «Кубок Донбасенерго».

Аматорські колективи Донеччини розпочинають боротьбу за «Кубок Донбасенерго».

Футбольні баталії в Донецькій області не запиняються не на мить. Щойно закінчився відкритий зимовий чемпіонат, а обласні команди вже розпочинають підготовку до нового турніру.
«Кубок Донбасенерго» був заснований в минулому році і був своєрідним «місточком» між футболом зимнім та початком основних футбольних змагань Донеччини. Минулорічним чемпіоном став «Прометей» з Великої Новосілки. Вболівальники гарно пам`ятають фінальний матч, який можна цілком сміливо описати як справжній футбольний «трилер».
Нагадаємо, що минулого року у фіналі цього турнірі між собою зустрілися «Прометей» та «Сапфір». Краматорські футболісти, програючи по ходу матчу із рахунком 0-3, справжнім дивом змогли зрівняти рахунок та перевести гру у серію післяматчевих пенальті. Але, футбольний Бог того дня був зовсім непередбачуваним. Незважаючи на вражаючий камбек, гравці «Сапфіру» поступилися у серії післяматчевих пенальті.
Цього року, у «Кубку Донбасенерго» «Прометей» участь не бере, але у іншого минулорічного фіналіста є усі шанси додати до своєї скарбнички ще один трофей.
На сьогоднішній день ми маємо заявки від 12 обласних команд:
«Добре поле» — м.Добропілля
«Шахтар» — м.Родинське
«Хлібороб» — Олександрівка
«Сапфір» — м.Краматорськ
«Авангард U-17» м.Краматорськ
«Долина»
«ДВУОР U-17» м.Бахмут
«Форум-авто» м.Краматорськ
«Авангард U-19» м.Краматорськ
ФК «Слов`янськ»
«ДВУОР U-19» — м.Бахмут
«Авангард – ТЕЦ» — м.Миколаївка.
Аби розширити географію турніру, оргкомітетом змагань було вирішено провести цьогорічний «Кубок Донбасенерго» відразу в 4 групах, які будуть розподілені за територіальним принципом.
А поки що, пропонуємо Вам загадати минулорічний фінал за посиланням:
https://www.youtube.com/watch…

Світлина від Сані Косевича.

Світлина від Сані Косевича.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016