В офісі ГС «ФФДО» відбулося засідання Контрольно — дисциплінарного комітету. На ньому розглядався інцидент із вилученням тренера команди «Авангард-03» (Краматорськ) Миколи Пушкарука, який мав місце під час гри минулого туру розіграшу Кубку Максима Єфімова між цією командою та однолітками ДВОУР із Бахмуту.
Члени комісії детально вивчили документи,а саме рапорт арбітра та інспектора матчу,пояснення тренерів «Авангарду -03».Викликані на засідання інспектор матчу Валентин Мельніков, арбітр Артем Роман відповіли на питання та детально зупинилися на моменті під час якого було забитий другий гол у ворота краматорців, коли помилка голкіпера ,який почав обігрувати нападаючого суперника, призвела до взяття воріт. Пояснення своїм емоціям виклав і тренер краматорчан Микола Пушкарук. Він погодився із тим,що вилучення було обґрунтованим,пошкодував що у запалі наговорив на адресу офіційних осіб матчу та команд суперників зайвого.
Враховуючи каяття молодого тренера та обіцянку у подальшому вчитися стримувати свої емоції, члени комісії вирішили застосувати мінімальні штрафні санкції «Дисциплінарних правил Федерації футболу Донецької області»,які передбачені за порушення статей 25,26,27 та відсторонити тренера на чотири офіційні матчі ,які будуть проходити під егідою ГС «ФФДО».
Інший тренер команди В’ячеслав Петрухін попереджений щодо недопущення у подальшому фактів агресії із боку тренерського штабу на адресу офіційних осіб та команди суперників.
На ФК «Авангард» (Краматорськ) накладено дисциплінарне стягнення у розмірі 1000 гривень.
Члени КДК також звернулися на адресу комітету арбітрів Донецької області,аби той детально розглянув дії бригади арбітрів у цьому матчі та виніс покарання і санкції у разі,якщо робота арбітра та його асистентів буде визнана незадовільною.sydia

Разработка и поддержка: Eterion, 2016