30 березня в Києві завершився навчально-методичний семінар для тренерів дитячо-юнацьких команд України від футбольної академії «Марсет»

30 березня в Києві завершився навчально-методичний семінар для тренерів дитячо-юнацьких команд України, який було організовано за ініціативи Федерації футболу України, Інституту футболу, благодійного фонду «Розвиток футболу України», які запросили для передання свого досвіду майбутнім українським футболістам та тренерам представників футбольної академії Марсет (Барселона).
Протягом шести днів фахівці з Марсет проводили на штучних полях НТК ім. В. Баннікова практичні та теоретичні заняття для наших тренерів та дитячих команд з Києва та Київської області. 30 березня, в останній день семінару, відбулося відкрите тренування фахівців Марсет із гравцями наймолодшої збірної України (U-15), яку нещодавно очолив Сергій Нагорняк.
Участь в семінарах взяли й тренери від Донецької області. Тренери Ліги Шкільного Футболу, Федерації футболу Донецької області та ФК «Авангард» протягом тижня переймали досвід у іспанських тренерів і вже зовсім скоро зможуть продемонструвати навички на весняних тренуваннях.
Усім спеціалістам були вручені сертифікати від футбольної академії Марсет (Барелона) та величезний досвід.

Разработка и поддержка: Eterion, 2016