15 листопада у Авангард-Холі пройшла робоча зустріч тренерів-волонтерів CSP-команди Донецької області з представниками Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей»

15 листопада у Авангард-Холі пройшла робоча зустріч тренерів-волонтерів CSP-команди Донецької області з представниками Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей» у рамках соціального проекту ФФУ «Відкриті уроки футболу» за напрямком «Спорт + Школа + Поліція». До нас завітали Голова фундації Євгенія Борисівна Павлова та її заступник Олексій Олександрович Лазаренко. До обговорення було винесені питання щодо роботи CSP-команди Донецької області, як команди в цілому, так і окремо кожного з представників. А саме — поліцейських, психологів та тренерів-волонтерів. Були обговорені плюси та мінуси роботи CSP-команди в Донецькій області: питання проблеми взаємодії з вищими органами правління, взаємного зв`язку із учасниками проекту та шляхи їх вирішення.
Таким чином, були підведені підсумки першого з чотирьох років роботи CSP-групи Донецької області. Окрім проблемних питань, які стосуються фідбеку зі сторони місцевих органів влади, керівники проекту в цілому, залишилися задоволені працею обласної команди Донеччини. Серед іншого, Євгенія Борисівна та Олексій Олександрович відзначили роботу поліцейських нашого регіону, яким вдалося охопити значну кількість дітей з проблемних сімей, дітей зі статусом ВПО та максимально залучити їх до занять футболом.
Окремих позитивних слів заслужили тренери «ЛШФ» та водночас волонтери проекту «Відкриті уроки футболу», які, завдяки наявності матеріально-технічної бази в місті Краматорськ, змогли залучити до занять у спортивних секціях дітей зі своїх шкіл.
Таким чином, завдяки налагодженій співпраці між школами, поліцією та Федерацією футболу Донецької області, CSP-команді Донеччини, вдалося вистроїти вектор роботи на наступні роки і домогтися позитивної хвилі праці із підлітками Донецької області.
З Алексей Лазаренко

На данном изображении может находиться: 8 человек, в том числе Светлана Белозёрова, люди сидят и в помещении

 

Разработка и поддержка: Eterion, 2016